Taxi Zakopane / Oferta / Wycieczki dla klientów zagranicznych
Oferta | Wyjazdy całodniowe

Wycieczki dla klientów zagranicznych

Pobyt w Polsce – na Podhalu to przygoda, której jako zagraniczny turysta z pewnością długo nie zapomnisz. Pozwalające poznać Zakopane wycieczki całodniowe dla turystów zagranicznych to sposób na to, by w komfortowych warunkach poznać najbardziej urokliwe krajobrazy tego regionu, skorzystać z nietypowych atrakcji, a jednocześnie bliżej poznać obecną tu kulturę.

Wycieczki dla turystów zagranicznych Kraków i Zakopane transfer z lotniska

Chcesz w ciągu kilku dni zobaczyć jak najwięcej skarbów polskiego Podhala? Taxi Bus eMZet Zakopane to firma transportowa, z którą jest to możliwe. Nasze busy Zakopane odbiorą Cię już z lotniska. Dzięki temu po długim locie bez problemu dostaniesz się na miejsce swojego noclegu. Transfery z lotniska to najwygodniejsza forma przetransportowania się z Krakowa do wielu okolicznych miejscowości, a nawet do samego Zakopanego.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Planując pobyt na Podhalu możesz trafić na wiele ofert biur podróży, które organizują całodniowe wyjazdy. Pamiętaj o tym, że wybierając nasze taksówki korzystasz z usług doświadczonych i licencjonowanych kierowców bez pośredników. Dzięki temu masz dostęp do osób, które doskonale znają teren, a cena przejazdu jest atrakcyjna. Koszty zaczynają się od 1000 zł za 8-10 godzin. Natomiast przejazd odbywa się komfortowymi samochodami Volkswagen Caravelle.

Już na samym początku swojego pobyt warto zaplanować kolejne punkty podróży. Z samego rana, by nieco odpocząć po locie, zachęcamy do tego, by rozejrzeć się po Zakopanem. Nasze taksówki zawiozą Cię na Krupówki oraz pod Wielką Krokiew. Ta skocznia narciarska z pewnością z pewnością dobrze znana jest wielu turystom. Wszystko to za sprawą Adama Małysza i Kamila Stocha, dzięki którym skoki narciarskie stały się dyscypliną, z którą kojarzy się Polskę.

Na kolejne dni proponujemy wycieczki dla turystów zagranicznych Zakopane na szlak. Dolina Kościeliska lub Chochołowska, a może Morskie Oko? Chętni mogą wjechać kolejką górską na Kasprowy Wierch albo Gubałówkę. Możliwości jest naprawdę bardzo dużo!

Zakopane wycieczki całodniowe dla turystów zagranicznych

Jeśli natomiast masz ochotę na całodniową wycieczkę poza Zakopane, nasi kierowcy chętnie zawiozą Cię na spływ Dunajcem, gdzie piękne krajobrazy można podziwiać z tratwy. Polecamy również spacer Koronami Drzew na Słowacji. Decydując się na tę atrakcję odwiedzisz nie tylko Polskę, ale też jej południowego sąsiada

Moc atrakcji zapewni również całodniowa wycieczka do Wieliczki. Kopalnia soli wraz z całą kaplicą wykutą w soli robi ogromne wrażenie. Z kolei dla tych, którzy są głodni prawdziwych emocji, proponujemy wyjazd do Energylandii – największego parku rozrywki w Polsce.

Wybierz wycieczki dla turystów zagranicznych Zakopane i daj się zachwycić! Mamy nadzieję, że chętnie tu wrócisz!

Wyjazdy całodniowe oraz transfery dla klientów z zagranicy

Naszym atutem są doświadczeni i licencjonowani kierowcy. Cena zaczynają się od 1000 zł za 8-10h/dzień a podróż odbywa się komfortowymi samochodami Volkswagen Caravelle

Zobacz też