Taxi Zakopane / Oferta / Zakopane busy na szlaki
Natura | Oferta

Zakopane busy na szlaki

Jeśli lubisz zdobywać szczyty, wybierz nasze busy z Zakopanego na szlaki. Dzięki nim dowieziemy Cię do najpopularniejszych szlaków w tej okolicy. Dowóz do szlaków górskich w Tatrach realizujemy sprawnie i w niskiej cenie dlatego nie musisz martwić się o czas, ani koszt transportu. Zdecyduj się na usługi Taxi & Travel eMZet Zakopane Bus i podziwiaj najpiękniejsze tatrzańskie szlaki!

Dowóz do szlaków górskich w Tatrach

Nasze busy z Zakopanego zapewniają dowóz na najpopularniejsze tatrzańskie szlaki turystyczne. Pobytu na Podhalu nie można zakończyć bez wybrania się na pieszą wędrówkę najładniejszymi z nich. Z naszą pomocą dotrzesz na trasę prowadzącą do:

  • Morskiego Oka,
  • Kuźnic – pod samą kolejkę!
  • dolin – Chochołowskiej, Kościeliskiej, Strążyskiej.

W ramach dowozu do szlaków górskich w Tatrach udasz się z nami także na podbój Rys, o których zdobyciu marzy wiele osób. Busy z Zakopanego kursują także do Palenicy i Popradzkiego Jeziora. Oferujemy nie tylko dowóz, ale także odbiór dlatego nie musisz martwić się transportem w żadną stronę. Do szlaków górskich dowozimy zarówno osoby prywatne, jak i zorganizowane grupy, więc jeśli jesteś z grupą znajomych, równie chętnie zorganizujemy przejazd dla Was wszystkich.

Jeśli masz ochotę na jeszcze więcej atrakcji, wybierz wycieczki z Zakopanego na Słowację. Organizujemy również wycieczki jednodniowe z Zakopanego. W trakcie ich trwania nie tylko zobaczysz malownicze krajobrazy, ale zetkniesz się też z lokalną kulturą, czego ciężko doświadczyć samodzielnie. Gwarantujemy, że decydując się na skorzystanie z naszych usług i transportu busami na szlaki doświadczysz wiele pozytywnych emocji!

Zobacz też