Taxi Zakopane / Oferta / Bus Kraków Zakopane
Oferta | Taxi transfer Zakopane

Bus Kraków Zakopane

Bus Kraków – Zakopane zapewnia możliwość szybkiego transferu na lotnisko Balice, a także w inne miejsca w Krakowie i okolicznych miejscowościach. Jeżeli planujesz pobyt na Podhalu, ale nie masz jak dotrzeć do celu, skorzystaj z Taxi & Travel eMZet Zakopane Bus, które realizuje połączenia między innymi na trasie Zakopane i Kraków. Nasze busy z Zakopanego dowiozą Cię do wskazanego miejsca o każdej porze. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a ustalimy szczegóły. Gwarantujemy komfortowy przejazd i atrakcyjną cenę!

Busy z Zakopanego do Krakowa

Niezależnie od tego, czy interesują Cię transfery z lotniska Balice lub krakowskiego dworca, nasi kierowcy podjadą we wskazane miejsce. Dzięki temu bez problemu w szybkim tempie dotrzesz tam, gdzie planujesz nocleg lub chcesz skorzystać z wybranej atrakcji turystycznej. Zapewniamy transfery w obie strony do:

  • Krakowa,
  • Popradu,
  • Katowic,
  • Warszawy.

Jeżeli planujesz podróż do Zakopanego właśnie z tych miejsc, skorzystaj z naszych busów. Transfery z lotniska lub dworca Kraków Główny to też spore ułatwienie dla osób planujących skorzystać z oferty Taxi & Travel eMZet Zakopane Bus, która obejmuje wycieczki jednodniowe z Zakopanego i wycieczki z Zakopanego na Słowację. Planując udział w takiej wyprawie, już wcześniej zadbaj o to, by w ekspresowym tempie dostać się z lotniska lub dworca w Krakowie do Zakopanego. Tak samo sprawnie zrealizujemy połączenie Zakopane – Kraków w momencie, gdy czas Twojego pobytu na Podhalu dobiegnie końca. Organizujemy transfery z lotniska i innych miejsc zarówno dla osób, jak i osób prywatnych. Skontaktuj się z nami niezależnie od tego, w jak dużej grupie planujesz odwiedzić Zakopane!


Zobacz też