Taxi Zakopane / Oferta / Torfowiska Puścizny Wielkiej jak dojechać
Natura | Oferta | Wyjazdy całodniowe

Torfowiska Puścizny Wielkiej jak dojechać

Dojazd na torfowiska Puścizny Wielkiej to usługa, z której skorzystasz za pośrednictwem Taxi & Travel eMZet Zakopane Bus. Nasze busy z Zakopanego w atrakcyjnej cenie przewiozą Cię w miejsce, z którego będziesz podziwiać malownicze tereny torfowisk. Jest to świetny pomysł na jednodniową wycieczkę poza miasto dla całej rodziny lub grupy znajomych. Jeśli chcesz zamówić taxi z Zakopanego właśnie do torfowisk Puścizny Wielkiej, nasze busy są do Twojej dyspozycji, kiedy tylko potrzebujesz!

Dojazd do Puścizny Wielkiej

Nie masz jak dojechać na torfowiska Puścizny Wielkiej? Oferujemy szybki transport komfortowym busem / taksówką, dzięki któremu dostaniesz się między innymi właśnie w to miejsce. Torfowiska Puścizny Wielkiej, na których teren dojedziesz z naszą pomocą to niekwestionowana perła kotliny orawsko – nowotarskiej i punkt odwiedzin coraz większej liczby osób zainteresowanych turystyką krajobrazową i kulturową. Co ich przyciąga? Niezwykłe krajobrazy malowniczej okolicy można obserwować podczas przejażdżki zabytkową kolejką wąskotorową. Podczas pobytu w tym miejscu zaznajomisz się także z kulturą mieszkańców wsi Chochołów. Możliwość przeżycia takich przygód zachęca do tego, by chcąc uniknąć tłumu turystów na Krupówkach, skorzystać z możliwości, jakie dają wycieczki jednodniowe z Zakopanego i udać się na teren torfowisk. Gwarantujemy, że wspomnienia z tej wycieczki pozostaną z Tobą na dłużej!

Poza organizowaniem dojazdu do torfowisk Puścizny Wielkiej oferujemy też wycieczki z Zakopanego na Słowację. Korzystając z usług Taxi & Travel eMZet Zakopane Bus podczas jednego pobytu na Podhalu możesz skorzystać z wielu atrakcji. Organizujemy przejazdy dla prywatnych osób i zorganizowanych grup nie tylko poza miastem, ale też na jego terenie. Jeśli pierwszy raz odwiedzasz Zakopane, busy na szlaki pozwolą Ci dotrzeć we właściwe miejsce.

Zobacz też