Taxi Zakopane / Oferta / Spacer koronami drzew na Słowacji
Oferta | Słowacja | Wyjazdy całodniowe

Spacer koronami drzew na Słowacji

Spacer Koronami drzew na Słowacji to atrakcja, z której szkoda nie skorzystać podczas wizyty na Podhalu. Taxi&Travel eMZet Bus Zakopane organizuje wycieczki jednodniowe z Zakopanego dzięki, którym każdy turysta może odkryć chodnik koronami drzew na Słowacji. Wyjazd na spacer Koronami drzew łączymy z odwiedzeniem przepięknego Szczyrbskiego Jeziora. To idealna alternatywa dla osób lubiących turystykę krajobrazową. Zachęcamy do tego, by wykorzystać nasze busy z Zakopanego i wspólnie z nami odkryć piękno chodnika w Koronach drzew na Słowacji.

Ścieżka w Koronach drzew na Słowacji – niezapomniane wrażenia

Do słowackiego chodnika Koronami drzew można dojść pieszo (ok. 40 min), albo wyjechać kolejką gondolową. Ze szczytu ścieżki w koronie drzew możesz podziwiać widok na wierzchołek Tatr Bielskich, Pienin oraz malownicze Zamagurie. Jego wspomnienie z pewnością zostanie w Twojej pamięci na długo. Wycieczka na szlak koronami drzew to także szansa na uczestniczenie w pokazie sokolników. Spacer koronami drzew na Słowacji to więc nie tylko możliwość przejścia przez most zawieszony wysoko nad ziemią i podziwiania zapierających dech w piersiach widoków, ale też doświadczenia mocy wielu innych atrakcji. 

By wybrać się na chodnik w koronach drzew na Słowacji, sprawdź cennik naszego TAXI. Organizujemy wyjazd na spacer Koronami drzew, w ramach którego oferujemy transport na miejsce oraz w stronę powrotną. Korzystając z naszej oferty, możesz również wykorzystać transfery z lotniska Balice lub wybrać się razem z nami na Spływ Dunajcem z Zakopanego. Niezależnie od planowanego miejsca pobytu, nasze taksówki są do Twojej dyspozycji. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a zadbamy o to, by wizyta w Zakopanem była dla Ciebie niezapomniana. Gwarantuje to między innymi możliwość przespacerowania się ścieżką Koronami drzew na Słowacji, gdzie Cię dowieziemy!

  • Odbiór z miejsca zakwaterowania ok. 9:00
  • Wjazd kolejką na grzbiet Magury Spiskiej*
  • Czas wolny ok. 2,5 h
  • O godzinie 11:00 na grzbiecie odbywa się pokaz Sokolników
    http://www.sokoliarimajstravagana.sk/
  • Szczyrbskie Jezioro (Czas wolny ok. 1.30 h)
  • Powrót do Zakopanego ok. 16:00

Cena:

65 zł osoba dorosła

60 zł dziecko

*Dodatkowo płatny wstęp na Ścieżkę

Osoba dorosła20,00 €
Dziecko od 3 do 14 lat, senior powyżej 65 lat oraz osoby o znacznym stopniu niepełnosprawności16,00 €
Bilet rodzinny (2x osoba dorosła, 1-2 dziecka)49,00 €
+ kolejne dziecko (do 14 lat) do rodziny         13,00 

Zobacz też