Taxi Zakopane / Taxi transfer Zakopane / Bus Poprad Zakopane – Transfery do Poprad
Taxi transfer Zakopane

Bus Poprad Zakopane – Transfery do Poprad

Wybierasz się do Zakopanego i chcesz odwiedzić również te mniej turystyczne miejsca? Jadący do Poprad bus zawiezie Cię w okolice, które są mniej znane turystom, a równie warte odwiedzenia. Jako Taxi Bus eMZet Zakopane zapewniamy komfortowe przejazdy na terenie całego Podhala – z Lotniska Kraków Balice po Słowację.

Bus Poprad Zakopane – dlaczego warto wybrać się w taką trasę?

Tętniące życiem Zakopane to dobre miejsce na wyjazd, ale jeśli chcesz spędzić choć trochę czasu z dala od tłumu turystów, zamów bus do Poprad. To miasto na Słowacji, w którym znajdziesz pozostałości po osadnictwie z XIII i XIV wieku. Z miasta rozciąga się widok na słowacką część Tatr, ale tym, co przyciąga najwięcej chętnych są termy AquaCity. Można tam spędzić cały dzień – nie wychodząc z terenu term nawet wtedy, gdy zechcesz zaspokoić głód. Jeśli więc interesuje Cię taka forma wypoczynku, skorzystaj z możliwości, jaką daje Bus Zakopane Poprad i wybierz się do tego miasta z samego rana. Nasi taksówkarze przywiozą Cię też z Poprad do Zakopanego. Wystarczy odpowiednio wcześnie się umówić, a zadbamy o to by transport powrotny był do Twojej dyspozycji dokładnie wtedy, gdy tego będziesz potrzebować.

Transfery na lotnisko Poprad

Oferujemy również transfery na lotnisko Poprad. Jeżeli odlatujesz z lotniska, które znajduje się po Słowackiej stronie, w niewielkim oddaleniu od miasta Poprad, nasze busy Zakopane Cię tam dowiozą. Zachęcamy zaplanować swój pobyt na Podhalu tak – by odwiedzić zarówno słowacką, jak i polską stronę Tatr. Twoja podróż może rozpocząć się w Krakowie, skąd transfery z lotniska Balice pozwolą dostać się do Zakopanego. Na koniec pobytu weź natomiast transfer lotnisko Poprad.

Polecamy również wycieczki z Zakopanego na Słowację oraz wycieczki jednodniowe Zakopane!

Zobacz też