Transfery Kraków Balice
Taxi Zakopane / Taxi transfer Zakopane / Transfery Kraków Balice
Taxi transfer Zakopane

Transfery Kraków Balice

Chcesz zamówić bus Kraków Balice — Zakopane? Skorzystaj z naszej oferty i nie przepłacaj. Taxi Bus eMZet Zakopane zapewnia niedrogi przewóz do wybranego miejsca w stolicy polskich Tatr. Odbierzemy Cię spod samego lotniska i zabierzemy do wybranej przez Ciebie kwatery lub atrakcji turystycznej. Nasze auto podstawimy na parking o wskazanej przez Ciebie godzinie, więc nie musisz tracić czasu na sprawdzanie połączenia Kraków Balice — Zakopane. Busy mogą przewieźć od jednej do nawet ośmiu osób, więc jest to strzał w dziesiątkę, jeśli planujesz wypad w Tatry z paczką znajomych lub rodzinną wyprawę. Zamów transfer u nas i zaplanuj swoją wymarzoną górską wycieczkę.

Transfer z lotniska Balice połączenia do Zakopanego

Port lotniczy w Krakowie to miejsce, z którego wielu turystów rozpoczyna swoją przygodę zanim dostanie się do Zakopanego. Dojazd do Krakowa już zaplanowano, ale co dalej? Jak dojechać do celu? Zamiast szukać przystanku autobusowego lub sprawdzać rozkład jazdy online połączenia Kraków Balice Zakopane, warto skorzystać z oferty, jaką oferuje Taxi Bus eMZet Bus Zakopane przewoźnik z Zakopanego. To zdecydowanie najszybszy bezpośredni środek transportu na trasie z Krakowa do Zakopanego. Transfer Balice Zakopane minie Ci szybko i przyjemnie!

Tanie transfery na lotnisko Balice

Nasze busy Zakopane to gwarancja taniej i komfortowej podróży. Samochody, które podstawiamy są zawsze czyste i wygodne. Kierują nimi uprzejmi kierowcy, którzy z chęcią podpowiedzą, co warto zobaczyć w Tatrach. Po skończonym urlopie świadczymy także transfer na lotnisko Kraków Balice. Oferujemy również transport na terenie miasta, a także przewóz do najpopularniejszych atrakcji regionu. Nie masz jeszcze pomysłu na urlop w górach? Zapoznaj się z naszą ofertą. Organizujemy niezapomniane wycieczki jednodniowe Zakopane (np. na Ścieżkę w Koronach Drzew czy Spływ Dunajcem). Polecamy również fantastyczne wycieczki z Zakopanego na Słowację. Jeśli planujesz odwiedzić nasze miasto zimą, koniecznie weź udział w organizowanym przez nas kuligu.

Transfery z lotniska Balice zamówisz w kilka minut. Wystarczy, że zadzwonisz na naszą infolinię lub wypełnisz krótki formularz na stronie internetowej. Umów się z nami na konkretny termin, a my podstawimy busy na lotnisko Balice.

Transfer z lotniska Balice to niejedyna trasa, który obsługujemy. Odbierzemy Cię również z Katowic, Warszawy, Nowego Targu, Kościeliska i innych miejscowości. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Zobacz też