Transfery Kraków Balice
Taxi Zakopane / Taxi transfer Zakopane / Transfery Kraków Balice
Taxi transfer Zakopane

Transfery Kraków Balice

Chcesz zamówić bus Kraków Balice — Zakopane? Skorzystaj z naszej oferty i nie przepłacaj. Taxi Bus eMZet Zakopane zapewnia niedrogi przewóz do wybranego miejsca w stolicy polskich Tatr. Odbierzemy Cię spod samego lotniska i zabierzemy do wybranej przez Ciebie kwatery lub atrakcji turystycznej. Nasze auto podstawimy na parking o wskazanej przez Ciebie godzinie, więc nie musisz tracić czasu na sprawdzanie połączenia Kraków Balice — Zakopane. Busy mogą przewieźć od jednej do nawet ośmiu osób, więc jest to strzał w dziesiątkę, jeśli planujesz wypad w Tatry z paczką znajomych lub rodzinną wyprawę. Zamów transfer u nas i zaplanuj swoją wymarzoną górską wycieczkę.

Tanie transfery na lotnisko Balice

Nasze busy Zakopane to gwarancja taniej i komfortowej podróży. Samochody, które podstawiamy są zawsze czyste i wygodne. Kierują nimi uprzejmi kierowcy, którzy z chęcią podpowiedzą, co warto zobaczyć w Tatrach. Po skończonym urlopie świadczymy także transfer na lotnisko Kraków Balice. Oferujemy również transport na terenie miasta, a także przewóz do najpopularniejszych atrakcji regionu. Nie masz jeszcze pomysłu na urlop w górach? Zapoznaj się z naszą ofertą. Organizujemy niezapomniane wycieczki jednodniowe Zakopane (np. na Ścieżkę w Koronach Drzew czy Spływ Dunajcem). Polecamy również fantastyczne wycieczki z Zakopanego na Słowację. Jeśli planujesz odwiedzić nasze miasto zimą, koniecznie weź udział w organizowanym przez nas kuligu.

Transfery z lotniska Balice zamówisz w kilka minut. Wystarczy, że zadzwonisz na naszą infolinię lub wypełnisz krótki formularz na stronie internetowej. Umów się z nami na konkretny termin, a my podstawimy busy na lotnisko Balice.

Transfer z lotniska Balice to niejedyna trasa, który obsługujemy. Odbierzemy Cię również z Katowic, Warszawy, Nowego Targu, Kościeliska i innych miejscowości. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Zobacz też