Taxi Zakopane / Oferta / Termy Chochołowskie Zakopane
Atrakcje w Zakopanem | Oferta

Termy Chochołowskie Zakopane

Szukasz taksówek, które kursują na trasie Termy Chochołowskie – Zakopane? A może interesuje Cię wyjazd na baseny termalne w okolicy? Taxi & Travel eMZet Bus Zakopane zapewnia szybki i komfortowy dojazd na polskie i słowackie termy, które warto odwiedzić w ramach wypoczynku od wycieczek górskimi szlakami. Nasze busy z Zakopanego zawiozą Cię na najpopularniejsze baseny termalne w okolicy. Sprawdź, z możliwości wyjazdu, na jakie termy najlepiej skorzystać!

Wyjazdy na Termy Chochołowskie

Busy na Termy Chochołowskie to jedna z opcji najczęściej wybieranych przez turystów. Dlaczego? Termy Chochołowskie to największe baseny termalne w Polsce! Baseny i jacuzzi z wodą termalną i strefy lecznicze – właśnie z tego można skorzystać w ramach wyjazdu na Termy Chochołowskie. Na terenie kompleksu basenowego każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci spędzą czas na wodnym placu zabaw, a rodzice będą mieć na nie oko, relaksując się na stanowisku do hydromasażu. Po wszystkim warto skorzystać z sauny lub Groty Solnej. Wizyta w termach chochołowskich pozwala nabrać sił i zregenerować się przed dalszym odkrywaniem atrakcji w Zakopanem. Taxi & Travel eMZet Bus Zakopane sprawi, że bez problemu dojedziesz do term, a potem wrócisz na miejsce noclegu.

Wyjazdy na Termy Szaflary

Organizowane przez nas wycieczki jednodniowe z Zakopanego, obejmują dojazd taksówką do wielu atrakcji turystycznych. Wśród basenów termalnych w Zakopanem i okolicach warto wskazać Termy Szaflary. Obiekt zlokalizowany nad Białym Dunajcem to miejsce, w którym turyści i lokalni mieszkańcy mogą korzystać z dóbr mineralizowanej wody termalnej. Do wyjazdów na Termy Szaflary zachęca to, że woda, która wypełnia 4 baseny, ma najlepszą mineralizację wśród basenów termalnych koło Zakopanego. Tym, którym zależy na odpoczynku podczas pobytu na termach do gustu z pewnością przypadnie strefa saunarium & SPA. Zespół fizjoterapeutów i kosmetologów zadba o to, by każdy z tego wyjazdu wrócił w pełni wypoczęty i zadowolony.

Wyjazdy na Termy Tatralandi

Nasze taksówki kursują po całym Zakopanem, w jego okolicach, ale także po drugiej stronie gór! Dzięki naszym usługom możesz skorzystać z oferty taxi, w ramach której dostaniesz się także na termy słowackie. Organizujemy wyjazdy na termy Tatralandia, w ramach których dowieziemy Cię na teren basenów termalnych oraz zapewnimy powrót. Wycieczki z Zakopanego na Słowację – na przykład w celu skorzystania z term Tatralandia to gwarancja niezapomnianych emocji. Do dyspozycji na terenie term jest Aquapark, strefa Wellness & SPA, a także raj dla tych, którzy chcieliby spróbować sił w surfingu – Surf Waves Tatralandia.

Wyjazdy na Termy Bania

Podczas pobytu w Zakopanem, warto skorzystać także z możliwości wyjazdu na Termy Bania. Taxi z Zakopanego zawiezie Cię na ich teren, kiedykolwiek zechcesz. Kompleks Terma Bania ma na swoim terenie baseny rekreacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, z których można korzystać przez cały rok! Czas spędzony podczas kąpieli w każdym z nich pozwala organizmowi na intensywną regenerację.

Wyjazdy na Termy Gorący Potok

W niewielkim oddaleniu do Term Szaflary znajduje się kompleks basenów zewnętrznych – Gorący Potok. W ramach wyjazdu na Termy Gorący Potok można więc odwiedzić nie jedno, a dwa miejsca naraz! Na terenie Term Gorący Potok, które stanowi prawdziwy raj szczególnie dla dzieci, każdy z chęcią spędzi cały dzień. Strefa SPA, w której skorzystasz z zabiegów oraz kąpieli borowinowej to także ciekawa propozycja!

Wyjazdy na Termy Bukowina

Na liście tatrzańskich term nie może zabraknąć jeszcze jednego kompleksu. Mowa oczywiście o termach w Bukowinie Tatrzańskiej – Bukovina. Bogactwo wód termalnych, które wypełniają baseny oraz ich zbawienny wpływ na zdrowie, zachęca do tego, by w czasie wolnym zdecydować się na wyjazd na termy do Bukowiny Tatrzańskiej. Otoczenie Tatrzańskiego Parku Narodowego pozwala intensywnie cieszyć się ich dobrodziejstwem. Codziennie możesz skorzystać także z możliwości oferowanych przez Świat Saun. Seanse zapachowe i aquareobik to atrakcje, z których z chęcią korzysta każdy, kto chce się odprężyć i wypocząć po aktywnym dniu spędzonym w górach. Nasze busy dowiozą Cię na termy w Bukowinie Tatrzańskiej, dzięki czemu unikniesz problemu związanego z organizowaniem dojazdu.

Zachęcamy do tego, by podczas pobytu w Zakopanem korzystać ze wszystkich możliwych atrakcji. Nasze taksówki zapewniają transport na teren wielu z nich. Organizujemy wycieczki jednodniowe z Zakopanego, dzięki którym odkryjesz wiele ciekawych miejsc w okolicach oraz wyjazdy na tatrzańskie termy. Naszym busem dojedziesz zarówno na Termy Chochołowskie i te w Bukowinie Tatrzańskiej, jak i słowackie termy – Tatralandia. Zdecyduj się na skorzystanie z usług Taxi & Tavel eMZet Bus Zakopane i spraw, by czas spędzony w Zakopanem był pełen różnorodnych atrakcji.

Zobacz też